Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Oczyszczacz powietrza – Twój sojusznik w walce ze smogiem i alergenami

Czyste powietrze jest gwarancją dobrego samopoczucia i ma naprawdę kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia. Jeśli oddychamy zanieczyszczonym powietrzem, gorzej śpimy i gorzej funkcjonujemy, stajemy się mniej wydajni, a nasz nastrój się obniża. Dlatego warto rozważyć zakup oczyszczacza, który pomoże oczyścić powietrze nie tylko ze szkodliwych pyłów, lecz także z alergenów.

Spis treści:

Dlaczego czyste powietrze w domu jest tak ważne?

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o czystości powietrza oraz o szkodliwości smogu. Temat jest bardzo ważny i warto mieć świadomość, jaki wpływ na nasze zdrowie może mieć oddychanie pyłami zawieszonymi, sadzą i innymi zanieczyszczeniami. Ten problem dotyczy nas również wtedy, kiedy przebywamy w zamkniętym pomieszczeniu, ponieważ nawet przy zamkniętych oknach i drzwiach – przecież nie mogą być one całkowicie szczelne. To powoduje, że do naszego organizmu dostaje się mniej tlenu, niż powinno, a w konsekwencji zwiększa ryzyko, że w przyszłości zapadniemy na poważne choroby układu oddechowego, szybciej będziemy też odczuwać zmęczenie, senność i brak energii.

 

Jak działa oczyszczacz powietrza i kiedy warto w niego zainwestować?

W zasadzie zakup oczyszczacza powietrza zawsze jest dobrym pomysłem. Szczególnie przydatny może być w okresie grzewczym, w zimie bowiem jakość tego, czym oddychamy, jest o wiele gorsza, choćby ze względu na kiepską jakość opału, którego ludzie używają do ogrzewania swoich domów. Nie oznacza to jednak, że tylko w czasie jesieni i zimy oczyszczacz się sprawdzi – taki sprzęt będzie przydatny także w okresie wiosennym i w letnim, kiedy w powietrzu jest cała gama alergenów i pyłków.

obraz_1.jpg

Oczyszczacz powietrza SUPER AIR SA660 Wi-Fi – zalety

SUPER AIR SA660 Wi-Fi to nowoczesne urządzenie, którego wydajne działanie oraz komercyjne zastosowanie gwarantuje skuteczność w walce z zanieczyszczeniami powietrza. Jest bogato wyposażony w różnego rodzaju filtry oraz jonizator powietrza i lampę UV-C. Może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni 80 metrów kwadratowych. Jego niska cena również jest jego dużą zaletą – za tę kwotę ciężko będzie znaleźć lepszy i skuteczniejszy sprzęt, w dodatku tak dobrze wyposażony. SUPER AIR 660 To sprzęt polecany alergikom i astmatykom, ponieważ doskonale zwalcza namnażające się w powietrzu wirusy i bakterie oraz usuwa z niego kurz i pyłki.

 

Sześciostopniowa filtracja powietrza

Ogromną zaletą tego oczyszczacza powietrza jest sześciostopniowa filtracja, która daje nam niemal stuprocentową (99,99 procent!) skuteczność w usuwaniu pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10, bakterii i wirusów, ale też alergenów, pleśni czy kurzu. Urządzenie zostało wyposażone w filtr wstępny, filtr węglowy zintegrowany z filtrem fotokatalitycznym, filtr HEPA 13, jonizator jonów ujemnych oraz generator promieniowania UV-C. Taka wieloetapowa filtracja gwarantuje najlepszą wydajność i skuteczność działania, a w efekcie maksymalnie oczyszczone powietrze. Lampa UV-C bardzo efektywnie zapobiega również reprodukcji wszystkich szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie i wirusy, ponieważ zupełnie niszczy ich DNA.

 

Jak działa jonizator jonów ujemnych?

Jonizator jonów ujemnych, w który wyposażony jest ten model oczyszczacza powietrza, doskonale wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniu. Jonizator wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych we wnętrzu, neutralizuje szkodliwe mikroorganizmy i usuwa alergeny. Dzięki równowadze jonowej nasz organizm jest po prostu w lepszej formie, poprawiają się nasza odporność, samopoczucie oraz jakość snu, a także nastrój. Dlatego to świetny dodatek do oczyszczaczy – jego działanie jest jak wisienka na torcie i dopełnia całości.

tekst płatny

240206081801.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę