Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty na Kopernika

Starszy mężczyzna jadący rowerem ul. Kopernika trafił do szpitala po tym, jak zderzył się ze skodą wyjeżdżającą z osiedla. Ruch na Kopernika odbywa się, ale wyjazd z osiedla jest zablokowany.

Kilka minut przed godz. 17:00 starszy mężczyzna jadący ulicą Kopernika w kierunku alei Legionów, na krótkim odcinku ruchu dukierunkowego zderzył się ze skodą, która wyjeżdżała z osiedla w ulicę Kopernika. Świadkowie zdarzenia opowiadali, że mężczyzna przeleciał nad samochodem i uderzył twarzą w asfalt. Poszkodowany tafił do szpitala.

Rowerzysta, który jechał poprawnie z górki, nie powinin był jechać prosto, a skręcać w prawo, w osiedle. Tak stanowił ustawiony znak. Na tym wjeżdzie kończył się dukierunkowy fragment ulicy. Zderzenie miało miejsce jeszcze na tej części, dlatego prawdopodobnie winny będzie kierowca osobówki. 

Ulica Kopernika, mimo że jest dość krótka, to zorganizowana jest trochę na wzór szachownicy. Jadąc od alei Legionów pod górę przez 110 metrów mamy ulic jednokierunkową, następnie wyjazd z osiedla i drogę dukierunkową przez 80 metów do  wyjazdu z garażów i MPEC-u, kolejna zmiana i do wjazdu do bursy szkolnej, około 280 znów jednokierunkowa. Dalej, 185 metów znów można jeżdzić w obu kierunkach. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę