Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Do aresztu za narkotyki

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Na 3 miesiące do aresztu trafił 41-latek podejrzany o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu łomżyńscy kryminalni znaleźli marihuanę i amfetaminę – informują policjanci. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

1 czerwca br. łomżyńscy kryminalni zapukali do mieszkania  41-letniego mieszkańca Łomży, bo jak wynikało z ustaleń mundurowych, miła posiadać narkotyki. Mężczyzna nie krył zaskoczenia, a podczas przeszukania policjanci znaleźli ich  znaczną ilość. W szafie w jego pokoju było ukrytych ponad 70 gramów suszu oraz blisko 10 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterami wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. 41-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania.

Za te przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. W piątek decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

źródło: Policja 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę