Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Policjanci zapraszają do siebie – do pracy

Ludzi o mocnym kręgosłupie moralnym, gotowych do poświęcenia na rzecz drugiego człowieka szuka Polska Policja. Jak czytamy w opublikowanym komunikacie potrzebna jest chęć do nauki a nie doświadczenie. Choć nie obiecują, że będzie łatwo, to gwarantują, że będzie warto.

W 2021 roku stan zatrudnienia w Policji w Polsce był rekordowy i jak czytamy w komunikacie przekroczył „magiczną barierę” 100 tysięcy. Na 14. czerwca br planowane są kolejne przyjęcia. Stan osobowy łomżyńskiej komendy na początek czerwca wynosi: 228 policjantów, a do zapełnienia pozostaje 7 wakatów. 

Służbę w  tej formacji może pełnić: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; korzystający w pełni z praw publicznych; posiadający wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe; posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować; dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej, czyli odbyli zasadniczą służbę wojskową lub zostali przeniesieni do rezerwy (odpowiedni wpis w książeczce wojskowej). 

Wśród gratyfikacji jaka wiąże się z tą pracą, choć bycie policjantem to nie tylko zawód, jest to służba społeczeństwu, jest nabycie praw emerytalnych po 25 latach służby, stabilność zatrudnienia czy możliwość doskonalenia zawodowego. Wśród zachęt jakie oferuje resort są nagrody roczne, motywacyjne, jubileuszowe czy możliwość rozwoju zawodowego dla osób z wyższym wykształceniem, w tym uzyskanie stopnia oficerskiego.

Osoby zainteresowane służbą w Policji proszone są o dostarczanie kompletu dokumentów do Komendy Miejskiej Policji w Łomży: Wydział Prezydialny, Kadr i Szkolenia, Komenda Miejska Policji w Łomży, ulica Wojska Polskiego 9, 18-400 Łomża. 

W przypadku pytań kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 – 15.30, pod numer telefonu: 47 717 1405.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę