Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Narkotyki do kolacji

Dwóch mężczyzn zatrzymali wczoraj policjanci, którzy w jednej z łomżyńskich restauracji usiedli do stołu z narkotykami.

Po 18. łomżyńscy policjanci zostali wezwani do jednej z łomżyńskich restauracji. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn zaczepiało klientów, używało słów wulgarnych, a obsługa nie mogła sobie z tym poradzić. Przybyli policjanci w trakcie kontroli w pojemniku na sztućce znaleźli trzy przezroczyste torebki z białym proszkiem. Do znaleziska przyznał się 41-latek. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podobnie jak jego o rok młodszy kolega, który był agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i używał słów wulgarnych. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to ekstazy.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie i po wytrzeźwieniu mężczyźni odpowiedzą za popełnione wykroczenia, natomiast 41-latek dodatkowo usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę