Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

"Bierz pieniądze i oddaj dokumenty"

Łomżyńscy policjanci za próbę oszustwa aresztowali 28-latka. Kierowca nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” i przekroczył prędkość w Piątnicy.

We wtorek, 24 maja, w Piątnicy miała miejsce próba przekupienia policjantów. Jak informuje dziś Komenda Miejska Policji policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli forda, który nie zatrzymał się przed znakiem STOP, a następnie przekroczył dopuszczalna prędkość o 35 km/h. Siedzącego za kierownicą 28-latka poinformowano, że za niestosowanie się do znaku ,,Stop” zostaje pouczony, natomiast za przekroczenie prędkości zostaje ukarany mandatem karnym w wysokości 800 złotych. Wówczas to obywatel Rumunii aby uniknąć odpowiedzialności, chciał przekupić policjantów. Siedząc w radiowozie wręczał mundurowym 530 złotych i powiedział "bierz pieniądze i oddaj dokumenty".

Mundurowi zatrzymali 28-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Dziś (25.05) usłyszał zarzut łapownictwa. Za to przestępstwo, kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę