Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 czerwca 2022 napisz DONOS@

"Bierz pieniądze i oddaj dokumenty"

Łomżyńscy policjanci za próbę oszustwa aresztowali 28-latka. Kierowca nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” i przekroczył prędkość w Piątnicy.

We wtorek, 24 maja, w Piątnicy miała miejsce próba przekupienia policjantów. Jak informuje dziś Komenda Miejska Policji policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli forda, który nie zatrzymał się przed znakiem STOP, a następnie przekroczył dopuszczalna prędkość o 35 km/h. Siedzącego za kierownicą 28-latka poinformowano, że za niestosowanie się do znaku ,,Stop” zostaje pouczony, natomiast za przekroczenie prędkości zostaje ukarany mandatem karnym w wysokości 800 złotych. Wówczas to obywatel Rumunii aby uniknąć odpowiedzialności, chciał przekupić policjantów. Siedząc w radiowozie wręczał mundurowym 530 złotych i powiedział "bierz pieniądze i oddaj dokumenty".

Mundurowi zatrzymali 28-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Dziś (25.05) usłyszał zarzut łapownictwa. Za to przestępstwo, kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę