Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Konsultacje w sprawie kolei CPK pod Łomżą

Dziś (23.05) w poniedziałek w Miastkowie, w środę (25.05) w Czarnocinie i w czwartek w Śniadowie odbędą się konsultacje społeczne w sprawie przebiegu szprychy nr 3 CPK czyli linii kolejowej nr 29 Ostrołęka-Łomża-Giżycko.

Cztery warianty przebiegu linii kolejowej nr 29 Ostrołęka-Łomża-Giżycko zostają poddane ocenie społecznej. W każdej z gmin, przez teren której zaplanowano przebieg linii kolejowej tzw. szprychy nr CPK, odbywają się spotkania z mieszkańcami, którzy mogą zapoznać się z proponowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz z dokładnym przebiegiem linii. To ważny etap prac nad ostatecznym wytyczeniem przebiegu linii, a także okazja do wyartykułowania swoich racji projektantom. 

Dziś w poniedziałek 23 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie przy ul. Łomżyńskiej 25 o godzinie 17:00 odbędą się konsultacje dla mieszkańców gminy Miastkowo.

W środę (25.05) takie spotkanie zaplanowane jest z mieszkańcami gminy Piątnica. O godzinie 17.00 świetlicy w Czarnocinie 160 planiści CPK oczekiwać będą głosu mieszkańców Czarnocina. Spotkanie jest o tyle ważne, że wszystkie zaproponowane warianty przebiegają właściwie przez tę miejscowość i w wielu przypadkach konieczne mogą być wyburzenia.

W czwartek (26.05) spotkanie z zainteresowanymi mieszkańcami gminy Śniadowo odbęda się w Gminnym Ośrodku Kultury w Śniadowie. Początek o godz. 12.00.

Na przygotowanej specjalnie mapie widać po których działkach przebiegają planowane warianty linii kolejowej.

 

Mapa z numerami działek i proponowanymi wariantami przebiegu linii kolejowej 29.

Miasto Łomża nie chce rozmawiać o kolei z CPK

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę