Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kobieta na „gazie”

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała kobieta, którą w piątek zatrzymali policjanci. Inny nietrzeźwy spowodował kolizję.

Policjanci informują o dwojgu kierujących na podwójnym gazie. Rekordzistką okazała się kobieta, którą w piątek zatrzymali policjanci. Przed godz. 13 wpłynęło zgłoszenie o kierowcy toyoty, który jadąc ul. Nowogrodzką ma problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Po kilku minutach okazało się, że za kierownica „niepewnego” auta siedzi 36-letnia, kobieta, u której badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 

Natomiast w sobotę przed godziną 9, nietrzeźwy 60-latek spowodował kolizję w Piątnicy. Kierowca mazdy podczas cofania uderzył w fiata. W trakcie badania alkomatem okazało się, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. 

Kierowcy stracili prawa jazdy i za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę