Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Dachowanie na wjeździe do Łomży

Na ul. Sikorskiego, w rejonie mostu Hubala, auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. W miejscu zdarzenia są utrudnienia, ruch odbywa się jednym pasem.

Kilka minut przed godz. 10 w niedzielę, na wjeździe do Łomży na ul. Sikorskiego, skoda wypadła z drogi i dachowała. Auto jadąc od Piątnicy na zakręcie, zjechało na przeciwny pas jezdni i wylądowało na dachu w ogródku, przy okazji uszkadzającc płot. Dwie osóby podróżujące samochdem same opuściły pojazd, jednak później potrzebna była interwencja ZRM.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci. Ruch na zakręcie odbywa się jednym pasem. W chwili zdarzenia zaczęła padać lekka mżawka, co być może, w połączeniu ze zbyt dużą prędkością doprowadziło do wypadnięcia samochodu. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę