Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

„Kradł, kradnie i kraść będzie"

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu 49-latka „wyjątkowego smakosza słodyczy”. Mężczyzna w poniedziałek wpadł w jednym z łomżyńskich marketów, a także w środę na podobnej kradzieży.

Zuchwały złodziej  przyznał policjantom, że ,,kradł, kradnie i kraść będzie". W poniedziałek ochrona jednego ze  sklepów na gorącym uczynku ujęła mężczyznę, który z półek sklepowych zabrał słodycze. Złodziejem okazał się  49-letni mieszkaniec miasta, którego policjanci już szukali za wcześniejsze kradzieże. Na początku maja bowiem "wielbiciel słodyczy" kilkukrotnie wykorzystał nieuwagę pracowników marketu i ukradł słodkości. Wówczas wyceniono straty na ponad 800 złotych. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy.

We środę .. ochrona sklepu ponownie ujęła na gorącym uczynku mężczyznę, który z półek sklepowych zabrał słodycze i alkohol. Jak czytamy w komunikacie policji, pomimo uwag klientów i ochrony mężczyzna z łupem próbował wyjść ze sklepu. Nie udało się, a mundurowi, którzy przyjechali na miejsce od razu rozpoznali złodzieja, którym okazał się 49-latek w poniedziałek ujęty na kradzieży w warunkach recydywy.

Tym razem mężczyzna okazał się być złodziejem królika z jednego ze sklepów zoologicznych w mieście. Tydzień wcześniej wykorzystał nieuwagę pracownika sklepu, schował zwierzę pod kurtkę, a następnie na rynku sprzedał go za 20 złotych.

Mężczyzna przyznał policjantom, że ,,kradł, kradnie i kraść będzie". 49-latek usłyszał  zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej w warunkach recydywy. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może zostać zwiększona o połowę. Dziś sąd podejmie decyzję czy mężczyzna trafi do aresztu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę