Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Niewybuch nie tak groźny jak się zapowiadało

Saperzy podjęli niewybuch, który wczoraj przed południem został znaleziony przy ul. Kwiatowej w Łomży. Na szczęście rozległa ewakuacja, którą wcześniej zakładano, nie była konieczna.

W czwartek, kilka minut po godzinie 11., przy jednym z domów przy ul. Kwiatowej, podczas wiosennych prac wykopano niewybuch. Pocisk liczył około 20 cm i znajdował się tuż pod powierzchnią ziemi. Początkowo zakładano ewakuację w dość dużym promieniu od miejsca znalezienia, ale w ocenie saperów wystarczyło zabezpieczyć bliską okolicę czyli rejon Kwiatowej,  Makowej, Różanej, Kaktusowej i części ulicy Wojska Polskiego. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę