Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Najbliższe dni z przelotnymi opadami

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Koniec tygodnia zapowiada się dość pochmurny z opadami deszczu, ale noce już bez przymrozków. Na początku przyszłego tygodnia stopniowo pojawiać się będą większe rozpogodzenia; opady deszczu staną się przelotne i będzie cieplej. W sumie w ciągu 10 dni w rejonie Łomży może spaść 15 mm deszczu.

W piątek pochmurno z większymi przejaśnieniami. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 12°C. Wschodni i północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami porywisty.

W sobotę zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura powietrza wyniesie 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na ogół z kierunków północnych i północno-wschodnich. 

W niedzielę pochmurno przejaśnieniami. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura w dzień osiągnie 15°C. Wiatr pozostanie słaby i umiarkowany, ale zmieni kierunek na południowo-zachodni. Nocą prze region przejdzie układ frontowy z opadami deszczu. 

W poniedziałek i wtorek zachmurzenie będzie zmienne z przelotnymi opadami deszczu. Będzie cieplej, szczególnie w poniedziałek. Temperatura powietrza wzrośnie do 17°C. Momentami wiatr się wzmocni z kierunków zachodnich w porywach osiągając 50 km/h. 

W środę spodziewane są większe przejaśnienia , choć ciągle możliwe przelotne opady deszczu. Nieco chłodniej, temperatura wyniesie około 12°C. Wiatr słaby, zachodni.

W czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko gdzieniegdzie na północy przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie. Wiatr na ogół słaby, zmienny.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę