Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Mali bohaterowie

Trzech chłopców: Olivier, Hubert i Krystian podczas zabawy usłyszeli syczenie w skrzynce gazowej i zaalarmowali rodziców. Ci sprawdzili rewelacje synów, a następnie wezwali służby, które zatamowały ulatniający się gaz.

Leniwa na co dzień i wąska ulica Marynarska w poniedziałkowy wieczór rozświetliła się na niebiesko. Na ulicy zjawiły się dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie gazowe. Cała akcja zaczęła się od trzech chłopców bawiących się w chowanego. 

Wyciek gazu ze skrzynki niezamieszkanego domu jednorodzinnego dostrzegli 11-letni Olivier Bagiński, 12-letni Hubert Mioduszewski i 13-letni Krystian Mioduszewski. Około godziny 19:00-20:00 bawili się w chowanego rejonie ulicy Marynarskiej. W pewnym momencie usłyszeli syczenie w skrzynce gazowej umieszczonej na domu jednorodzinnym. Jeden z chłopców zadzwonił do ojca, który był na nieodległej działce i opowiedział co słyszy. Rodzic szybko zareagował. Kazał odejść chłopcom od budynku, a sam wspólnie z ojcem drugiego chłopca poszli sprawdzić rewelacje synów. Rzeczywiście, ze skrzynki niezamieszkałego domu jednorodzinnego dochodził dźwięk – syczenie.

- O godzinie 21:34 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z pustostanu na ulicy Marynarskiej czuć gaz i słychać syczenie – potwierdza podkomisarz Justyna Janowska z KMP w Łomży. 

Ojcowie poinformowali służby ratownicze, a te szybko zjawiły się na miejscu. Pracownicy pogotowia gazowego usunęli nieszczelność i sytuacja wróciła do normy. 

Jeden z chłopców przyznał, że ten dźwięk już słyszał od trzech dni w drodze do i ze szkoły. Dzięki czujności chłopców i zainteresowaniu się dziwnym dźwiękiem, nie doszło do dużo groźniejszej sytuacji. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę