Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Sposób na kradzież

Główne zdjęcie
Fot. Policja

25-latek został zatrzymany po tym, jak w jednym z dyskontów w mieście próbował oszukać sklep płacąc, ale nie za ten towar co wziął. Niestety pracownik ochrony na monitoringu widział, co leży na kasie samoobsługowej, a co jest wbijane do systemu i interweniował.

W sobotę przed godz. 13., w dyskoncie przy al. Legionów, 25-latek próbował oszukać sklep korzystając z kasy samoobsługowej. Mężczyzna, aby nie wzbudzać podejrzeń ważył towar. Nie były to owoce i warzywa, co wybierał z menu kasy samoobsługowej, a elektronarzędzia: wiertarko-wkrętarka oraz pistolet natryskowy do malowania. Brzoskwinie też zważył jako jabłka. To wszystko widział operator monitoringu, który powiadomił policję.

Pokrzywdzeni wartość strat wycenili na kwotę blisko 200 złotych. 25-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W niedzielę łomżanin usłyszał zarzut oszustwa. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci przypominają, że dla popełnienia tego przestępstwa nie jest istotna wysokość szkody majątkowej. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę