Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

W Orange Flex za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 1 zł

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa, w której wszystko załatwiasz aplikacją mobilną. Wybierasz w niej interesujący Cię Plan (pakiet usług), opłacasz go, a nawet zamawiasz nowy numer lub smartfon. Nie wiążesz się przy tym żadną umową – korzystasz tylko wtedy, kiedy chcesz. Najświeższa promocja na Orange Flex, w ramach której za pierwszy miesiąc płacisz tylko symboliczne 1 zł, daje Ci możliwość przetestowania sieci bez zobowiązań. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Jak działa Orange Flex?

Orang Flex to nowa propozycja od znanego w całej Polsce operatora Orange. Jest odrębną siecią komórkową, w całości zarządzaną przez klienta w aplikacji mobilnej. Nie musi więc dzwonić na infolinię, by dowiedzieć się czegoś o swoim koncie ani chodzić do salonu sprzedaży, aby przenieść numer czy zamówić nowy.

Co więcej, w ramach Orange Flex nie podpisujesz żadnej umowy. Po prostu wybierasz, z którego Planu będziesz korzystał w danym miesiącu, płacisz za niego z góry – i już. Za miesiąc możesz bez przeszkód zrezygnować lub zmienić Plan na inny; i tak przez cały czas. Każdy z nich daje Ci dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w Polsce, a także popularnych social mediów bez limitu GB w kraju. Plany różnią się tylko liczbą GB dostępnych w ramach danych komórkowych. Do wyboru są:

Plan za 25 zł – 15 GB netu w kraju i 3,48 GB w roamingu w UE,

Plan za 30 zł – 30 GB w kraju i 4,18 GB w UE,

Plan za 35 zł – 45 GB w Polsce + 4,88 GB w UE + dostęp do 5G,

Plan za 50 zł – 80 GB w Polsce i 6,96 GB w UE z dostępem do 5G,

Plan za 80 zł – 150 GB w kraju oraz 11,14 GB w UE, a do tego 5G.

Jak uzyskać pierwszy miesiąc Orange Flex za 1 zł?

Wiadomo, najwięcej korzyści widać wtedy, gdy można samemu przetestować produkt lub usługę. W przypadku Orange Flex tę możliwość daje Ci promocja Flex za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Działa przy każdym Planie, również tym obejmującym 150 GB! Skorzystanie z niej do niczego Cię nie zobowiązuje. Po miesiącu za 1 zł możesz spokojnie zrezygnować, czyli nie opłacać kolejnych dni i nie korzystać, albo zmienić Plan na tańszy. Sprawdź promocję Orange Flex pierwszy miesiąc za 1 zł na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/1m1.

Jak z niej skorzystać? Wystarczy, że przed wyborem metody płatności za Plan, wpiszesz w polu na kod rabatowy hasło FLEX. Potem tylko akceptujesz, płacisz – i cieszysz się miesiącem internetu, rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów za złotówkę. Testujesz też do woli możliwości aplikacji: zyskujesz dostęp do sklepu, w którym możesz zamawiać nowe sprzęty, a także do Rodziny Flex, w ramach której da się przekazywać nadprogramowe GB innym członkom Flex.

Wybierz ofertę dla siebie i testuj ją za złotówkę – tak jak chcesz!

tekst płatny

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę