Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wieje, a zawieje jeszcze mocniej

Powalone drzewa, zerwany dach i drzewa zwalone na przejeżdżający samochód. To pierwsze skutki wichury przechodzącej nad regionem. Strażacy od wielu godzin pracują przy powalonych drzewach.

Największe podmuchy wiatru, jakie do tej pory zarejestrowała stacja meteorologiczna w Marianowie, miały miejsce nad ranem i wyniosły w granicach 70 km/h. Już jest wiele szkód. Na DW677 pod Śniadowem na samochód dostawczy zwaliło się drzewo. Ranny kierowca trafił pod opiekę pogotowia ratunkowego. Ruch przez pewien czas był zatrzymany. Pod Śniadowem także wiatr zerwał dach z budynku. W Łomży na  skrzyżowaniu al. Legionów i Polowej zawaliła się częściowo ściana budynku gospodarczego. Na terenie całego powiatu łomżyńskiego strażacy usuwają powalone drzewa. Cały czas spływają nowe zgłoszenia. 

Narazie poszkodowanym jest tylko kierowca busa.

Prognozy zapowiadają wietrzenie cały dzień. Wiatr może osiągać nawet prędkość nawet 100 km/h.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę