Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Szlachetna Paczka dziękuje Czytelnikom 4lomza.pl

Główne zdjęcie
fot. Izabela Obrycka

Babcia z 13-letnim wnuczkiem otrzyma pod choinkę kaloryfer elektryczny, zaś samotna mama z 10-letnim synkiem dostaną w prezencie odkurzacz. Obie rodziny zakwalifikowane są do udziału w akcji Szlachetnej Paczki przez Drużynę Łomża, ale z 49 rodzin tylko dla nich nie było darczyńców. Jednak w niecałe 3 godziny od publikacji portalu skrzyknęli się do działania Czytelnicy 4lomza.pl.

- Łomżyniacy i mieszkańcy Konarzyc zareagowali błyskawicznie, za co serdecznie dziękuję w imieniu własnym jako liderki i naszej Drużyny Łomża - zadzwoniła około godziny 16. w czwartek Magdalena Wdziękońska. - Wolontariuszki, które opiekowały się tymi dwiema rodzinami podczas przygotowywania wywiadu i opisu sytuacji, są także niebywale zaskoczone szalonym tempem tych wydarzeń. Sylwia była bardzo szczęśliwa, a Marta nie dowierzała mi, myśląc, że ją chyba wkręcam.

Grzejnik i odkurzacz to urządzenia "sztandarowe" w prezentacji potrzeb obu rodzin, lecz Darczyńcy mają w podanym przez nas linku szersze opisy innych rzeczy i produktów,  czego rodzinom brak. 

Szlachetna Paczka szuka darczyńców dla dwóch rodzin

Po artykule w 4lomza.pl Czytelnicy szybko skontaktowali się między sobą, żeby stworzyć grupy do działania w zbożnym celu: wniesienia do życia uboższych ludzi radości i nadziei na święta Bożego Narodzenia. Mają więc pewną zasługę w sercu Dzieciątka Anno Domini 2021 i wielką wdzięczność w obdarowywanych wkrótce dwóch rodzinach. 19-oro wolontariuszy Szlachetnej Paczki z Łomży w sobotę i niedzielę planuje rozwieźć prezenty od darczyńców do obdarowanych rodzin z miasta i 4 gmin: Nowogród, Miastkowo, Piątnica i Łomża. - Szlachetnie dziękujemy całą Drużyną za wielkie serducho Czytelnikom 4lomza.pl, a na pamiątkę wysyłamy nasze zdjęcie  - podsumowuje Liderka. 

 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę