Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Uwaga na opady śniegu i marznące opady powodujące gołoledź!

Wyż, który kształtuje obecnie pogodę nad Polską jeszcze najbliższej nocy da odczuć swoją obecność, szczególnie mieszkańcom północno-wschodniej Polski. Rozpogodzenia związane z obecnością wyżu, spowodują spadek temperatury w nocy do około -15°C, a w rejonie Łomży do -7°C.

Od czwartku pogoda zacznie się zmieniać. Wyż odsunie się na północny wschód, a od zachodu Polska dostanie się pod wpływ niżu z frontem okluzji, który przyniesie wyraźne ocieplenie, ale również niebezpieczne opady. W czwartek na zachodzie Polski padać będzie śnieg, najintensywniej na południowym zachodzie, ale wieczorem na Górnym Śląsku możliwy będzie również deszcz marznący, powodujący gołoledź.

W nocy marznące opady deszczu możliwe są już w całej wschodniej połowie kraju oraz w centrum. Na pozostałym obszarze wciąż występować też będą opady śniegu, więc na drogach i chodnikach zrobi się bardzo ślisko. Taka sytuacja będzie utrzymywać się, zwłaszcza na wschodzie, także w piątek.

IMGW w prognozie zagrożeń meteorologicznych w rejonie Łomży w czwartek i w piątek przewiduje możliwość wystąpienia opadów marznących.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę