Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka zerwała linie telekomunikacyjne i złamała słup

W Piątnicy ciężarówka przewożąca duży ładunek, zerwała linie telekomunikacyjne i złamała słup. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Lepiej kierować się na stary most.

Około 22:30 na ul. Włościańskiej w Piątnicy, ciężarówka przewożąca duży ładunek, prawdopodobnie jakiś zbiornik, zahaczyła o linie telekomunikacyjne wiszące nad jezdnią i zerwała je. Siła naciągu była tak duża, że złamał się podpierający je betonowy słup. Sąsiadujacy z tym miejscem mieszkańcy mówili o odgłosie jak przy "wybuchu". Słup uszkodził ładunek, a kilka okolicznych domów nie ma telefonów przewodowych i internetu. 

Mieszkańcy zauważają, że na tej drodze mogą poruszać sie pojazdy do 15t. Sami przyznają, że często jeżdżą tą drogą ciężarówki. Pokazują, że w promieniu kilkudziesięciu metrów od tego zdarzenia 3 słupy były uderzone/ połamane we wcześniejszych zdarzeniach. 

Droga w tej chwili jest zablokowana. Od mostu Hubala do pPiątnicy i dalej do DK61 nie dojedzie się.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci.  

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 30 października 2021 23:06
Data ostatniej edycji: so, 30 października 2021 23:32:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę