Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Czworonożny funkcjonariusz Pakiet ma nosa

Główne zdjęcie
Funkcjonariusz Pakiet

29-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków został zatrzymany w czwartek przez łomżyńskich kryminalnych. W sumie znaleziono u niego ponad 90 gramów marihuany, w czym pomógł czteronożny funkcjonariusz Pakiet.

W miniony czwartek łomżyńscy kryminalni weszli do mieszkania 29-letniego mieszkańca miasta, którego podejrzewano o posiadanie narkotyków. Jak pisze Komenda Miejska Policji w komunikacie, „mężczyzna był zaskoczony” wizytą mundurowych. Policjanci w jego pokoju znaleźli „znaczną ilość narkotyków”. W szafie schował ponad 70 gramów roślinnego suszu. Wytresowany do wyszukiwania zapachów narkotyków owczarek belgijski Pakiet znalazł w samochodzie mężczyzny 20 gramów suszu konopi. 

Badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to marihuana. W sumie u mężczyzny znaleziono ponad 90 gramów. 29-latek został zatrzymany i następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. W piątek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Foto: Funkcjonariusz Pakiet
Foto:
mm
pon, 25 października 2021 13:51
Data ostatniej edycji: pon, 25 października 2021 14:03:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę