Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Zderzenie osobówki z maszyną leśną

Na drodze 645, pomiędzy Zbójną a Gawrychami, samochód osobowy najechał na tył maszyny leśnej. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało.

Kilkanaście minut przed 19. na drodze wojewódzkiej 645, na odcinku Zbójna - Łyse, w odległości około kilometra od Zbójnej, volkswagen najechał na tył samobieżnego rębaka, maszyny leśnej. 29-letni kierujący, po opatrzeniu przez karetkę pogotowia, został zwolniony do domu. Samobieżny rębak jest pojazdem dość powolnym, dlatego późne zauważenie maszyny na drodze przy mokrej nawierzchni, może skończyć się kolizją. 

Na miejscu ruch pracują policjanci, ruch odbywa się jednym pasem.

 

Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 23 października 2021 20:47
Data ostatniej edycji: nie, 24 października 2021 20:38:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę