Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Nielegalny hazard w Łomży

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali nielegalny punkt hazardowy w Łomży. Mundurowi zabezpieczyli 2 automaty do gier hazardowych oraz gotówkę przeznaczoną na wypłatę wygranych.

W jednym z łomżyńskich lokali funkcjonariusze KAS zabezpieczyli dwa automaty do gier, na których prowadzone były nielegalne gry hazardowe. Jak czytamy w komunikacie, mundurowi przeprowadzili eksperymenty procesowe, które potwierdziły nielegalny charakter urządzeń. Innymi słowy funkcjonariusz zagrał legalnie na nielegalnym automacie. Wszystko jednak odbyło się w reżimie postępowania karno-skarbowego. 42-letni mężczyzna przebywający w lokalu został przesłuchany w charakterze świadka. 

KAS przekazuje, że maszyny oraz znalezione podczas przeszukania pomieszczeń klucze do automatów i gotówka (200 zł) przeznaczona na wypłaty ewentualnych wygranych zostały zabezpieczone do wszczętego postępowania. 

W tym roku podlaska KAS zabezpieczyła 26 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy, warunkom koncesji lub zezwolenia grozi odpowiedzialność karna – kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzającym tego typu nielegalne gry grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu. 

 

mm
pt, 22 października 2021 09:26
Data ostatniej edycji: pt, 22 października 2021 11:13:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę