Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty na Piłsudskiego

77-letni mężczyzna trafił do szpitala po potrąceniu przez busa do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i ul. Reymonta. Ruch odbywa się bez utrudnień.

O godz. 12.30 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Łomży na skrzyżowaniu ulic aleja Piłsudskiego i Reymonta – informuje podkomisarz Justyna Janowska z KMP w Łomży. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letni kierowca peugeota, jadąc ul. Reymonta w kierunku ul. Piłsudskiego, potrącił 77-letniego rowerzystę, który jechał przejazdem dla rowerzystów. Rowerzysta został zabrany do szpitala. 

Brak utrudnień w ruchu. 

 

Foto:
Foto:
mm
cz, 21 października 2021 14:06
Data ostatniej edycji: cz, 21 października 2021 14:11:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę