Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Prognoza średnioterminowa na Wszystkich Świętych

We Wszystkich Świętych będzie chłodno, a przed południem może popadać. Tak wynika z prognozy IMGW na początek listopada.

Według najnowszej aktualizacji modelu WRF-GFS Medium-Range Forecast, pisze IMGW w komunikacie, w weekend czeka nas  znaczne ochłodzenie i bardzo szybko zapomnimy o „babim lecie”. Do Polski zacznie napływać powietrze pochodzenia arktycznego, czego rezultatem będzie gwałtowany spadek temperatury. W przyszłym tygodniu temperatura w dzień nie powinna przekroczyć 10 °C. Pod koniec tygodnia jednak napłynie ciepłe powietrze, a temperatura w rejonie Łomży może osiągnąć nawet 15°C. 

W dniu Wszystkich Świętych będzie chłodno. Nad radem na północnym wschodzie Polski temperatura może spaść do –2 st. Celsjusza, w górach będzie jeszcze zimniej. W najcieplejszym momencie dnia od –2 do +6 st. Celsjusza. Deszcz możliwy do godziny 12 tylko na wschodzie i południowym wschodzie kraju. Po południu opady będą występowały już tylko na krańcach południowo-wschodnich. 

 

 

mm
śr, 20 października 2021 20:14
Data ostatniej edycji: cz, 21 października 2021 08:38:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę