Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Kolejne postępowanie za pomoc uchodźcom

Tomasz D. usłyszał zarzut organizowania innym osobom przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej. Mężczyzna przewoził busem 36 obywateli Iraku.

Rzecznik prasowy Prokuratury Rejonowej w Grajewie informuje o prowadzonym śledztwie  przeciwko Tomaszowi D., któremu przedstawiono zarzut tego, że dnia 14 października 2021 roku w Grajewie, działając wspólnie i w porozumieniu z innymi  osobami w celu osiągnięcia korzyści majątkowej organizował innym osobom przekroczenie wbrew przepisom granicy Rzeczypospolitej Polskiej w ten sposób, że przewoził samochodem typu bus 36 obywateli Iraku, którzy nielegalnie przekroczyły granicę Rzeczypospolitej Polskiej z Białorusią, tj. o czyn z art. 264 § 3 k.k.

Postanowieniem z dnia 15 października 2021 roku Sąd Rejonowy w Grajewie uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec w/w  środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, tj. do dnia 12 stycznia 2022 roku. 

Busa przewożącego cudzoziemców zatrzymano na ul. Kopernika w Grajewie.

mm
wt, 19 października 2021 14:48
Data ostatniej edycji: wt, 19 października 2021 14:53:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę