Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Kolizja na wjeździe do miasta

Na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej zderzyły się dwa samochody. Nikt nie został ranny, ale powstały utrudnienia w ruchu.

Przed południem, na wlocie ul. Piłsudskiego w ul. Szosa Zambrowska, doszło do kolizji dwóch mercedesów. Mercedes SUV, kierowany przez 42-latkę, wymusił pierwszeństwo na innym mercedesie kombi jadącym od Zambrowa, a kierowanym przez 35-latkę. Doszło do zderzenia pojazdów, ale na szczęście nikt nie został ranny, mimo, że autem poszkodowanym podróżowało dziecko. Doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych, które uprzątnęli strażacy. 

W tym miejscu często dochodzi o kolizji i stłuczek.

Foto:
Foto:
mm
wt, 19 października 2021 12:28
Data ostatniej edycji: wt, 19 października 2021 17:07:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę