Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Ponad 200 seniorów zapisało się pierwszego dnia na szczepienia

Ruszyły zapisy na bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla seniorów 60+. Ratusz obiecuje, że w tym tygodniu rozpoczną się także iniekcje.

„Na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie zapisało się dzisiaj 206 mieszkańców Łomży powyżej 60. roku życia” - informuje Urząd Miejski w nadesłanym komunikacie. 

Szczepienia będą odbywały się w Specjalistycznym Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym przy Polskiej Grupie Farmaceutycznej sp. z o.o. (ESKULAP), ul. Piłsudskiego 82 w Łomży, które wygrało konkurs. Zapisy od dnia dzisiejszego odbywają się w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego przy ul. Polnej 16 w Łomży. Pierwsze szczepienia – iniekcje rozpoczną się w czwartek 21 października br. 

Szczegółowe informacje na temat zapisów i szczepień przeciwko grypie mieszkańcy mogą uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia pod nr tel. 86 2156842 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łomży.

Na 2021 rok zaplanowano 1,5 tys. szczepionek. Ostateczna ilość będzie zależała od popularności wśród seniorów i dostępności na rynku. 

 

mm
pon, 18 października 2021 18:16
Data ostatniej edycji: wt, 19 października 2021 09:20:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę