Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Jeszcze nie otwierają kina

Główne zdjęcie
Galeria Dworcowa

Szyld Helios pojawił się na słupie przed Galerią Dworcową. Niestety nie zwiastuje to otwarcia. Te planowane jest na 2022 rok.

Na słupie przed Galerią Dworcową, na których wiszą banery reklamowe, pojawił się kolejny. Na samej górze zawisł baner Sieci Kin Helios. Firmy pozostałych trzech już działają w Galerii, dlatego czytelnik zadzwonił z informacją o bliskim otwarciu. Buro prasowe Sieci po naszych pytaniach odesłało do enigmatycznej informacji umieszczonej na stronie internetowej. Tam dowiadujemy się, że otwarcie planowane jest na 2022 rok, bez precyzowania kiedy dokładnie.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że czas pandemii bardzo wpłynął na harmonogram prac. Wiele robót wykończeniowych jeszcze nie zostało wykonanych. 

Przypomnijmy, w grudniu 2020 roku właściciel, Grzegorz Dołęga, mówił nam o kinie na 5 sal projekcyjnych, restauracji i wyjątkowej kręgielni. Nieoficjalnie mówiło się o podwyższonym standardzie sal typu Dream, rewelacyjnej jakości dźwięku i obrazu w wygodnych, regulowanych fotelach. 

Niestety jeszcze nie możemy tego zweryfikować. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę