Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Martwy człowiek, tym razem na klatce schodowej

67-letni mężczyzna najprawdopodobniej spadł rano ze schodów w jednym z bloków mieszkalnych ŁSM przy ulicy Słowackiego w Łomży. - Oficer dyżurny w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu około godziny 9. - informuje starszy inspektor Urszula Brulińska z KMP Łomża. - Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia do bloku przy Słowackiego, zobaczyli mężczyznę, leżącego na klatce schodowej. Funkcjonariusze stwierdzili zgon 67-latka, po czym został wezwany prokurator z Prokuratury Rejonowej w Łomży. Ciało martwego człowieka zabezpieczono, w celu przewiezienia do prosektorium, aby dokonać oględzin ciała. Czynności wyjaśniające okoliczności niespodziewanej śmierci prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łomży.

Mirosław R. Derewońko   

 

Martwy człowiek przy ulicy Sikorskiego

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę