Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Martwy człowiek przy ulicy Sikorskiego

- Około 50-letni mężczyzna został znaleziony martwy w poniedziałek w godzinach porannych w okolicy składu opału Barbórka przy ulicy generała Władysława Sikorskiego w Łomży - informuje prokurator Urszula Klimaszewska - Dzierżko, p.o. Prokuratora Rejonowego w Łomży. - Mężczyzna prawdopodobnie dozorował teren w pobliżu torów kolejowych.

Zwłoki mężczyzny i ślady na miejscu zdarzenia zostały zabezpieczone przez grupę policjantów z KMP w Łomży. Następnie przewieziono ciało do prosektorium w Łomży, gdzie prokurator przeprowadził oględziny z udziałem biegłego lekarza. - Żadnych obrażeń nie stwierdzono - mówi  prokurator Urszula Klimaszewska-Dzierżko, kierująca Prokuraturą Rejonową w Łomży. - Wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Mirosław R. Derewońko

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę