Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złapani sprawcy uszkodzenia szaletu

Główne zdjęcie
Toaleta w Parku Jana Pawła II

Para, która w czwartek w ubiegłym tygodniu uszkodziła drzwi w szalecie miejskim w Parku Jana Pawła II, wpadła w ręce policji. Wczoraj, podejrzani usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, a mężczyzna, jak się okazało, działał w warunkach recydywy.

Uszkodzenie mienia miało miejsce 20. maja 2021 roku w szalecie publicznym w Parku Jana Pawła II – informuje młodsza aspirant Justyna Janowska. Para, jak się okazało 27-latek i 24-latka, uszkodzili wewnętrzne drzwi szaletu miejskiego. Ratusz straty oszacował na blisko 2 tys. zł. Dzięki kamerom z monitoringu miejskiego,  kryminalni ustalili tożsamość sprawców. Policjanci z patrolówki, na nagraniu rozpoznali parę, która była im znana z wcześniejszych interwencji. I to właśnie patrol patrolówki zauważył we środę podejrzanych na jednej z ulic osiedla Konstytucji. Próbowali oni jeszcze uciec, ale bezskutecznie.

 

Następnego dnia usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, a mężczyzna, jak się okazało, działał w warunkach recydywy. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5, natomiast w warunkach recydywy kara może zostać zwiększona o połowę.

 

Foto: Toaleta w Parku Jana Pawła II
Foto: Fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę