Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Od wtorku zimne kaloryfery

Najwięksi odbiorcy ciepła w Łomży z dniem dzisiejszym poinformowali MPEC w Łomży o wstrzymaniu ogrzewania mieszkań. Nadciągnęło ciepło nad Polskę więc czas wyłączyć grzejniki.

Nad Polskę nadciągnęło ciepło znad Afryki. Oznacza to, że przez najbliższe dni temperatura w rejonie Łomży wahała się będzie około 20 °C. W związku z tym Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, SM. „Perspektywa”, MPGKiM oraz Spółdzielnia „Jedność” w przesłanych dzisiaj pismach do MPEC-u poprosili o zaprzestanie z dniem dzisiejszym, dostaw ciepła na potrzeby ogrzewania, do budynków w swoich zasobach. Oznacza to, że w ciągu 24 godzin grzejniki w mieszkaniach będą zimne. W 2021 roku roku sezon grzewczy kończy się więc 10 maja. To o tydzień wcześniej niż w ubiegłym, 2020 roku, kiedy to zakończono grzać 18 maja. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę