Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Nie wyrobił się na zakręcie?

Do szpitali w Łomży, Kolnie i Ostrołęce trafili ranni z wtorkowego wypadku pod Nowogrodem. Po czołowym zderzeniu przy moście na Pisie droga była zablokowana przez kilka godzin.

Kierowca VW Transportera, jadącego w kierunku Nowogrodu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka VW L - mówi młodszy aspirant Justyna Janowska z KMPw Łomży. Wypadek wydarzył się na drodze 648 Nowogród - Stawiski, około godziny 20.30 w Morgownikach. Rannych zostało 5 osób, a kierowcę VW L musieli wycinać strażacy. Zdarzenie miało miejsce podczas małego opadu deszczu.

 

Czołówka pod Morgownikami

 

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę