Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Ukradł bluzy i groził pracownikowi sklepu nożem

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

We czwartek mężczyzna, w jednym ze sklepów przy al. Legionów, dokonał kradzieży rozbójniczej. Ukradł buzy sportowe i groził nożem chcącemu zatrzymać go pracownikowi sklepu.

Około godz. 19.00, we czwartek, w jednym ze sklepów centrum handlowego przy al. Legionów w Łomży, mężczyzna schował do torby dwie bluzy sportowe i nie płacąc za nie, uciekł ze sklepu. Za sprawcą kradzieży pobiegł pracownik sklepu, który chciał odzyskać skradziony towar. Kiedy ekspedient dogonił już mężczyznę, ten zaczął grozić mu nożem i ponownie uciekł w kierunku pobliskiego osiedla - informuje KPM w Łomży.

Wtedy pracownik sklepu powiadomił Policję. Policjanci, mając rysopis sprawcy, szybko namierzyli sprawcę kradzieży. Już po kilku minutach zatrzymali podejrzanego na jednej z przyległych ulic. Mundurowi odzyskali też skradzione bluzy. 34-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy. 

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę