Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Rozbudowa ul. Bursztynowej

Główne zdjęcie
ul. Bursztynowa

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Bursztynowej. Urząd Miejski zapowiedział, że na czas prowadzenia prac, ulica zostanie wyłączona z ruchu z wyjątkiem dojazdu do posesji oraz pojazdów budowy.

W tym tygodniu rozpocznie się realizacja inwestycji pn. „Rozbudowa drogi gminnej nr 101204B w Łomży (ul. Bursztynowa)" – informuje Ratusz. Jezdnia o łącznej długości pół kilometra wykonana zostanie z kostki brukowej. Zakres prac obejmuje kompleksowe wykonanie struktury podziemnej: kanału deszczowego, sanitarnego, technologicznego, sieci wodociągowej, drenażu odwadniającego jezdnię, a także oświetlenia ulicznego i pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz ścieżki pieszo-rowerowej.

Wykonawca UNIBEP S.A. wycenił swoje prace na kwotę brutto 1 897 444,74 zł. Inwestycja wykonywana jest ze środków Funduszu Dróg Samorządowych. Zakończenie prac przewidywane jest w październiku br. 

Urząd Miejski informuje, że rozpoczęła się już budowa nowych dróg w rejonie ul. Ks. Stanisława, natomiast jeszcze w kwietniu zacznie się przebudowa ul. Kazimierza Pułaskiego i Strażackiej. 

 

Foto: ul. Bursztynowa
Foto: ul. Bursztynowa
Foto: ul. Bursztynowa

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę