Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Zderzenie aut na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego

Na krzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. Sikorskiego zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Ruch w tym miejscu odbywa się w utrudnieniami.

Kilka minut przed 21., na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Wyszyńskiego, doszło do kolizji pojazdów. Opel jechał od ul. Zawadzkiej i skręcał w lewo, w ul. Wyszyńskiego. Polo jechało prosto ul. Sikorskiego od al. Legionów. Policja ustala, który z pojazdów wjechał na czerwonym. Z uszkodzeń na samochodach widać, że polo uderzyło czołowo w przednie lewe koło opla. Kierująca volkswagenem uskarżała się na ból ręki, dlatego interweniowało pogotowie ratunkowe. 

 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę