Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

Główne zdjęcie
Minister Zdrowia Adam Niedzielski screen facebook

- Podjęliśmy decyzję, że obecne obostrzenia zostaną przedłużone o ponad tydzień, czyli do 18 kwietnia – powiedział na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

- Obserwowane ostatnio wyniki, które dają nadzieję, są w tej chwili zbyt słabym sygnałem. Ciągle mamy bardzo trudną sytuację w szpitalach – mówił do dziennikarzy. Zwracał uwagę, że spadek zachorowań to sytuacja świąteczna, a miarodajne będą dopiero nadchodzące dni.

Dlatego minister zapowiedział kontynuację obostrzeń do 18 kwietnia. Na pytania dziennikarzy o majówkę, stwierdził, że należy liczyć się, że "w tym okresie też będą obostrzenia".

Z danych przekazanych przez ministra Niedzielskiego wynika, że 90% wszystkich zachorowań wywołuje brytyjska mutacja wirusa. - Mamy pojedyncze przypadki zweryfikowane mutacji południowoafrykańskiej i brazylijskiej – dodawał minister. 

 

Od soboty rozszerzenie obostrzeń
Od soboty wracają obostrzenia


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę