Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zdemolowali na 16 tysięcy zł.

Główne zdjęcie
Jeden z zdemolowanych samochodów

Na łączną kwotę 16 tys. zł oszacowano szkody jakich w sobotnie popołudnie dokonali 27-latek i 24-latka w centrum Łomży. Dzięki zatrzymaniu obywatelskiemu i policjanta po służbie agresorzy noc spędzili w policyjnym areszcie.

Jak informowaliśmy w sobotę, po 16.00 para szła ul. Zatylną i w dwóch samochodach wybiła szyby. Wcześniej miała dokonać włamania i zniszczenia piwnicy. Dziś KMP w Łomży podaje, że na 16 tys. oszacowano straty. Okazuje się, że zatrzymania dokonał policjant po służbie z sąsiadami. Sąsiedzi poinformowali policjanta ,,patrolówki" o wybitych szybach i sprawcach, którzy uciekli w kierunku centrum miasta. Policjant wraz z mężczyznami pobiegli za podejrzanymi. Po kilku minutach, mężczyzna i kobieta zostali ujęci. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol Policji przejął podejrzanych. Funkcjonariusze ustalili, że najpierw zniszczeniu uległ między innymi piec gazowy w jednej z piwnic, a następnie dwa samochody zaparkowane przed blokiem. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 16 tysięcy złotych.

27-latek oraz 24-latka noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzień później, każdy z zatrzymanych usłyszał po trzy zarzuty uszkodzenia mienia.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Chuligani powybijali szyby w centrum Łomży

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę