Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Chuligani powybijali szyby w centrum Łomży

Zdemolowana piwnica, uszkodzony piec gazowy i powybijane szyby w 2 samochodach to ślady, jakie po sobie pozostawiły dwie osoby idące w Wielką Sobotę przez centrum Łomży. Obywatelskim zatrzymaniem skrócono im szlak zniszczeń, a przybyli na miejsce policjanci przewieźli na komendę.

Kobieta i mężczyzna, jak przekazują świadkowie, szli ul. Zatylną, powybijali szyby w dwóch samochodach. Jeden z nich stał na parkingu Urzędu Miejskiego, a drugi na ulicy przy Urzędzie. Prawdopodobnie wcześniej, także włamali się do piwnicy jednego z domów przy Starym Rynku, gdzie zdemolowali piwnicę i uszkodzili piec gazowy. Świadkowie mówią, że jak szli to uderzali pięściami w co popadnie, krzyczeli i niszczyli. Jedna z pań powiedziała, że mężczyzna uderzął pięścią w szybę mieszkania na parterze. Chuliganów ujęli mieszkańcy. Czterech mężczyzn trzymało parę do przyjazdu policji i przyznają, że była w nich nieprawdopodobna siła. Oceniają, że prawdopodobnie musieli być pod wpływem jakichś środków. Krople krwi widać było w różnych miejscach ul. Zatylnej, na chodniku, jezdni, a także na samochodach zaparkowanych na parkingu. 

Przybyli na miejsce policjanci kobietę zapakowali do jednego radiowozu, a mężczyznę do innego. Trzech policjantów trzymało agresora, a ten wyrywał się, krzyczał i wyzywał. Na ciele, w różnych miejscach, widać było ślady krwi. Zapakowany do radiowozu pojechał do KMP.

Sprowadzony na miejsce pies policyjny miał podjąć trop, aby dokładniej ustalić trasę zniszczeń.

W tej chwili policja prowadzi swoje czynności. Nie ma utrudnień w ruchu.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę