Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zatrzymany z narkotykami

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę z narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z łomżyńskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać narkotyki i we wtorek wieczorem postanowili to sprawdzić. W piwnicy 41-latka policjanci znaleźli  i zabezpieczyli 2 torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Z kolei przy mężczyźnie znaleziono kolejne 4 torebki foliowe, tym razem z białym proszkiem.

Wstępne badania narkotesterami wykazały, że jest to marihuana i amfetamina. Łomżanin noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

żródło: KMP Łomża

Foto: Fot. KMP Łomża
Foto: Fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę