Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Policjanci poszukują mężczyzny

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży poszukują mężczyzny w wieku 45 lat, którego po raz ostatni widziano w Chomentowie, gm. Śniadowo, na terenie budowy drogi Via Baltica.

Mężczyzna w wieku 45 lat, wzrostu ok 175 cm, krótkie, ciemne blond włosy, ostatni raz był widziany w Chomentowie, gm. Sniadowo, na terenie budowy drogi Via Baltica. W przypadku zauważenia mężczyzny prosimy o kontakt pod nr tel 112 lub 47 717 12 12 – piszą policjanci. 

W dzień przeszukiwano okoliczny teren, a także pobliski zbiornik wodny, ale bezskutecznie. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę