Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Poszukiwani w rękach policji

Trzech poszukiwanych wpadło w ręce policji. Jeden z nich wykupił się, a dwóch trafiło do zakładu karnego.

Policjanci w swoich raportach podkreślają pewną rutynowość sprawdzanie miejsc za osobami poszukiwanymi. W tym tygodniu kolejnych trzech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości  wpadło w ręce mundurowych. 

W poniedziałek wpadł 23-latek, któremu za nieopłacenie grzywny wymierzonej przez sąd w Łomży groziło 25 dni pozbawienia wolności. Mieszkaniec gminy Wizna uniknął aresztu wpłacając zaległą grzywnę. Pozostałych poszukiwanych zatrzymała łomżyńska ,,patrolówka”. Także w poniedziałek mundurowi zatrzymali 41-latka poszukiwanego przez białostocki sąd za jazdę pod wpływem alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie i następnego dnia trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższych 18 miesięcy. We wtorek, późnym wieczorem zatrzymano poszukiwanego, także przez łomżyński sąd 24-latka. Mężczyzna ma na koncie  kradzież rozbójniczą oraz groźby. W środę, został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy. 

 

Źródło: KMP Łomża

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę