Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Stracili prawo jazdy za prędkość

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Czworo kierowców straciło prawo jazdy za prędkość. Za „ciężka noga” przysporzyła im 10 punktów karnych i pozbawiła gotówki.

Pierwszy z nich wpadł na radar w sobotę, po 15, w Łomży. 20-letni kierowca jechał z prędkością 101 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. W niedzielę, na terenie gminy Śniadowo mundurowi zatrzymali forda, którego 44-letnia kierująca jechała o 60 kilometrów na godzinę za szybko. W poniedziałek, policjanci namierzyli kolejnych dwóch kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 kilometrów w obszarze zabudowanym. Chwilę po 8, w Śniadowie, 62-letni kierowca renault przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy o 56 kilometrów na godzinę. W tej samej gminie, przed 12 godz. 28-letni kierowca fiata jechał z prędkością 103 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 40 kilometrów na godzinę.

Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi, stracili prawa jazdy, a na ich konta trafiło 10 punktów karnych. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę