Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie

Na drodze między Nowymi Kupiskami a Mątwicą doszło do potrącenia pieszego. Niestety mimo reanimacji, mężczyzna zmarł. Droga jest zablokowana

Po godzinie 21.00, na drodze wojewódzkiej nr 645 między Nowymi Kupiskami a Mątwicą, doszło do potrącenia mężczyzny. Reanimację najpierw podjęli strażacy, a później dojechała karetka i wspólnie ze strażakami kontynuowali reanimację poszkodowanego. Niestety nie udało się uratować mężczyzny. 

Ze wstępnych, nieficjalnych informacji wynika, że kierująca audi jechała od strony Nowogrodu w kierunku Łomży. Na wysokości zjazdu do Grzymał Nowogrodzkich doszło do potrącenia pieszego. Nie wiemy gdzie to się dokładnie stało, ale samochód i poszkodowany znajdowali się na środku jezdni. W samochodzie została zbita przednia szyba i pogięta maska.

W tym miejscu obok drogi poprowadzony jest asfaltowy pas dla pieszych i rowerzystów. Nie wiadomo dlaczego mężczyzna znajdował sie na jezdni. 

Te i inne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

W tej chwili droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę