Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijani wciąż za kierownicą

Łomżyńscy policjanci informują, że sprawca wypadku z soboty na ul. Zawadzkiej prowadził auto w stanie nietrzeźwości. Zatrzymano też innego kierującego, który prowadził po alkoholu. Wypadek na Zawadzkiej

Komenda Miejska Policji poinformowała dziś, że kierujący renault sprawca wypadku z soboty na ul. Zawadzkiej, który wymusił pierwszeństwo prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. 42-letni kierowca miał 0,70 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany do kontroli  w centrum miasta. W niedzielę, tuż po północy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opla. Badanie alkomatem wykazało, że 41 letni kierowca miał ponad promil alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Policjanci przypominają, że zgodnie z Kodeksem karnym za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Wypadek na Zawadzkiej

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę