Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym i po prawku...

Aż pięciu kierowcom zatrzymali prawa jazdy policjanci z łomżyńskiej drogówki. Czterech mężczyzn i kobieta znacznie przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym.

W poniedziałek, tuż przed 16.00 w Ratowie – Piotrowie, na drodze Łomża - Śniadowo, policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volvo. Kobieta jechała z prędkością 108 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 58 kilometrów na godzinę.
Chwilę przed 20.00, tym razem w Łomży, zatrzymany został 29-letni kierowca audi. Mężczyzna przekroczył prędkość o 60 kilometrów na godzinę.
Natomiast we wtorek, tuż przed 11.00, także w Ratowie – Piotrowie, został zatrzymany do kontroli drogowej jeep. Kierujący nim 37-letni obywatel Rumunii jechał z prędkością o 67 kilometrów na godzinę wyższą niż dopuszczalna.
W środę kolejnych dwóch kierowców dopisało się do listy. Pierwszy został zatrzymany po 8.00 w Śniadowie. Mieszkaniec powiatu piskiego jadący fordem przekroczył dopuszczalną prędkość o 58 kilometrów na godzinę.
Zestawienie zamyka, zatrzymany w Szczepankowie 41-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Przy ograniczeniu do 40 kilometrów na godzinę, swoim iveco jechał z prędkością 98 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenia wszyscy zostali ukarani mandatami, ich konta zasiliły punkty karne. Oczywiście wszyscy stracili prawa jazdy.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym. 

 

Policjanci sprawdzali prędkość pojazdów między innymi w miejscach, które mieszkańcy wskazywali na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę