Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Człowiek skoczył z mostu w Piątnicy

Przy moście na ul. Zjazd twa akcja ratownicza. Ze wstępnych informacji wynika, że ktoś skoczył w mostu do Narwi. Służby ratownicze pracują na miejscu.

Około 12.30 ze starego mostu, czyli przy ul. Zjazd, miała skoczyć do rzeki osoba. Świadek zdarzenia, który zaalarmował służby, miał widzieć skaczącą osobę. Jechał samochodem w kierunku Piątnicy i widział stojącą osobę na moście przy barierce. Zawrócił na skrzyżowaniu, ale jak dojechł widział już tylko, że osoba skoczyła. Na razie nieznana jest płeć ani wiek poszukiwanego. Na rzece pracują 3 zastępny straży pożarnej, którzy przeczesują Narew. W akcji biorą udział także nurkowie. 

 

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę