Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Nowe Rondo w Łomży

Główne zdjęcie
Rondo Przyjaciół Łomży

Rada Miasta na środowej sesji przyjęła uchwałę w sprawie nadania nazwy ronda, od którego początek bierze obwodnica Konarzyc. Od dziś, zgodnie z wolą Rady Osiedla nr 10, nosi nazwę Ronda Przyjaciół Łomży.

Rondo znajduje się na wjeździe do Łomży od strony Warszawy. Krzyżują się tu ulice Strusia, Al. Legionów i droga wojewódzka 677. We wrześniu 2020 roku Rada Osiedla nr 10 złożyła wniosek do prezydenta Łomży w sprawie nadania nazwy. Zarząd Województwa, w związku z  tym, że część gruntów należy do niego, nie wniósł zastrzeżeń do nazwy Rondo Przyjaciół Łomży.

W środę, 24. lutego podczas sesji radni miejscy jednogłośnie przyjęli przedmiotową uchwałę. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę