Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nastolatka odnaleziona

"Nastolatka została w nocy odnaleziona przez łomżyńskich policjantów. Cała i zdrowa wróciła do Ośrodka." - informuje Urszula Brulińska z biura prasowego KMP w Łomży.

Przypomnijmy, 16-letnia Dominika, łomżynianka samowolnie oddaliła się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Zambrowie. Wczoraj policjanci prowadzili czynności w celu odnalezienia dziewczyny. Jak poinformowała rano Urszula Brulińska z KMP w Łomży, w nocy nastolatka została odnaleziona. Na szczęście cała i zdrowa wróziła do ośrodka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę