Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jakie dekoracje ślubne wybrać, aby nadać zabawie niezapomniany klimat?

Organizacja ślubu i wesela to przedsięwzięcie związane z licznymi obowiązkami. Należy do nich wybór dekoracji weselnych, od których w dużej mierze zależy ogólny wystrój sali weselnej oraz jej wizualny klimat. Dekoracje ślubne mogą być utrzymane w różnych stylach, a ich wzajemne dopasowanie pozwala stworzyć unikalny wystrój oraz niezapomnianą atmosferę. Warto więc poświęcić nieco czasu na poszukiwanie i wybór odpowiednich dodatków, które dopełnią wystroju wybranej sali weselnej.

Dlaczego dekoracje ślubne są tak istotne?

Wydawać by się mogło, że dekoracje ślubne są mało istotnymi dodatkami i wystarczy wybrać jakiekolwiek, aby przyozdobić salę i przygotować ją na zabawę weselną. Nic bardziej mylnego! Wybór konkretnych dekoracji weselnych w dużej mierze przesądza o tym, jak ostatecznie będzie prezentowała się sala weselna oraz jaki klimat będzie miała. Ich charakter i ogólne dopasowanie decyduje także o klimacie oraz atmosferze panującej na zabawie weselnej. Możemy więc śmiało powiedzieć, że dekoracje ślubne budują nastrój i tworzą klimat wesela, przez co warto poświęcić nieco czasu i energii na znalezienie odpowiednich dodatków dekoracyjnych.

Dekoracje ślubne to różnego rodzaju dodatki i ozdoby, które znajdą się nie tylko na sali weselnej, ale także w domu nowożeńców, w świątyni, samochodzie oraz wszystkich innych miejscach, w których będą odbywały się czynności związane ze ślubem. Wszystkie te miejsca i obiekty możemy przyozdobić za pomocą różnego rodzaju akcesoriów, do których należą m. in. kwiaty, świeczniki, balony, transparenty, kokardy, stroiki i wiele innych. Warto, aby poszczególne dodatki były utrzymane w tym samym stylu i zbliżonej kolorystyce, co pozwoli na stworzenie spójnego wystroju sali oraz klimatu uroczystości. Nie należy także przesadzać w żadną stronę i dobrać tyle dodatków, ile realnie potrzeba, pamiętając o prostej zasadzie, że często mniej znaczy więcej.

Dekoracje ślubne a motyw przewodni zabawy

Stylistyka ślubu oraz dopasowanie do niej dekoracji weselnych powinno uwzględniać charakter i temperament pary młodej oraz jej preferencje estetyczne. Dekoracje i dodatki dobiera się zazwyczaj do wybranego i ustalonego wcześniej motywu przewodniego wesela, który może być oparty o takie kryteria, jak m. in. wybrana kolorystyka szczególnie bliska parze, pory roku, style dekoracyjne, lokalizacje i wiele innych. Kiedy mamy już wybrany motyw przewodni, pozostaje zastanowienie się, jakie dodatki najlepiej do niego pasują. Ich właściwe dobranie pozwoli na stworzenie spójnej estetyki, która wzbudzi zachwyt gości już od pierwszego spojrzenia.

Dekoracje ślubne składają się z dwóch podstawowych elementów, z których oba znajdują się na sali. Należy do nich oprawa estetyczna stołów weselnych, na których powinna znaleźć się starannie dobrana zastawa, kwiaty, papeteria, świece oraz dodatkowe elementy ozdobne dopasowane do stylistyki wesela. Uzupełnieniem aranżacji stołów jest natomiast ogólny wystrój sali weselnej, na której można umieścić dekoracje w postaci napisów, balonów, lampionów, łańcuchów świetlnych i wielu innych ozdobnych elementów.

tekst płatny


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę